Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Policealna

CZYM SĄ SZKOŁY ZDZ W POŁCZYNIE - ZDRÓJ.

Naszą misją jest świadczenie usług edukacyjnych w najlepszej możliwej formie na odpowiednim poziomie.

Pomoc w zdobywaniu wykształcenia, podnoszeniu kwalifikacji i rozwój osobisty bez rezygnowania z pracy zawodowej - to myśl przewodnia wszystkiego, w czym pomagamy naszym słuchaczom.

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych powiatu świdwińskiego Posiadamy status ośrodka egzaminacyjnego.

Dysponując certyfikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej możemy organizować i przeprowadzać egzaminy zewnętrzne z kwalifikacji zawodowych oraz wydawać świadectwa i dyplomy na drukach MEN.

Jesteśmy otwarci dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wykształcenie, nowy zawód i umiejętności przydatne na zmieniającym się rynku pracy.

Wiemy, że pracodawcom coraz trudniej znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, dlatego w naszych szkołach stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które gwarantują sukces.
Pod naszym szyldem znajdziesz dwa typy działalności:

– szkoły
- szkolenia

Pomagamy absolwentom szkół podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych, branżowych i średnich, studentom, osobom pracującym, które pragną poszerzać swój zakres kwalifikacji, umiejętności i wiedzy. Pomagamy odnajdywać się w nowych realiach rynku pracy.

Pracujemy w oparciu o najnowsze programy, których treści nastawione są na naukę praktycznych umiejętności zawodowych. Nasi słuchacze odbywają zarówno zajęcia praktyczne jak i praktyki zawodowe. Mogą sami wybrać miejsce realizacji praktycznej nauki zawodu bądź skorzystać z propozycji szkoły.

Absolwenci otrzymują: – świadectwo ukończenia szkoły/ kursu / szkolenia – dyplom potwierdzający kwalifikacje w danym zawodzie wraz z suplementem EUROPASS, wydawanym w języku polskim i angielskim – jego posiadanie uprawnia do podejmowania pracy w wyuczonym zawodzie w krajach Unii Europejskiej


Nasza Kadra

Nasi wykładowcy to wykwalifikowana kadra, rekrutująca się z doświadczonych specjalistów z wymaganymi uprawnieniami.
Oddamy Cię w ręce najlepszych z najlepszych, którzy sami musieli przejść wieloetapową rekrutację zanim podjęliśmy z nimi współpracę – wszystko to czynimy w trosce o Twoje wykształcenie!

Nasz Sekretariat

Nasz Sekretariat będzie dla Ciebie drugim domem. Pasja, którą przejawiamy w kontakcie z naszymi gośćmi sprawia, iż rzeczy nie możliwe udaje nam się zrobić w 15 minut. Zapał i zaangażowanie w to co robimy i jak to robimy, sprawia, iż atmosferę rodziny poczuć można już po przekroczeniu progu naszego biura.

Szukasz elastycznego rozwiązania edukacyjnego dopasowanego do swojego trybu życia?

Dołącz do nas!

U nas przystąpisz do egzaminów zawodowych i maturalnych